Wildenberg Turkey Business
Hollanda ve Belçika ike köprüler kuruyoruz...
Wildenberg Turkey Business Linked In'deFacebook'ta Wildenberg OranjeschoolEnglishNederlands
  Hollanda & Belçika'yı keşfedin!
Hareketli resimleri görmek için Flash Player'i indiriniz.
Güncelleme tarihi: 20.03.2017
Hakkımızda

2009'dan beri faaliyet gösteren Wildenberg Danışmanlık, Türkiye ile Hollanda ve Belçika arasında iş bağlantıları kurulmasını sağlayan bir şirkettir.

Bir çok Hollandalı ve Belçikalı firmanın Türkiye ile ticari faaliyetlerinde ve bir çok Türk firmasının Hollanda ve Belçika ile faaliyetlerinde, çeşitli sektörlerde iş kurma ve yürütme aşamasında danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Özellikle resmi başvuru ve bürokratik işlemlerin yapılmasında, pazar araştırması ve stratejilerin belirlenmesinde firmalar ile işbirliği yapmaktayız.
 

 

Cor Wildenberg
Cornelis Wildenberg
CEO - İş geliştirme ve ihracat uzmanı - Eğitmen

Hollanda’da Wageningen Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü'nden mezun olduktan sonra, aynı üniversitenin araştırma enstitülerinde 3 yıl araştırma görevlisi olarak çalıştı. Hollanda'da tarım, gıda ve enerji sektörlerinde, yönetim sistemleri kurma ve uygulaması, simülasyon, masraf ve çevre hedeflere göre optimizasyon, zincir lojistiği ve fabrika içi lojistiği konularında araştırmalar yaptı ("operations research"). Lahey'de matematik öğretmenliği, Hollanda'da çeşitli sosyal kulüplerde çocuk-genç organizasyonları yaptı, gençlere ve çocuklara kişisel ve sosyal gelişim konularında eğitimler verdi. 2003 yılında Türkiye’ye geldikten sonra Hollandaca dilinde çağrı merkezi kurulum ve organizasyonunda görev aldı. 2006 yılından itibaren, ortak olduğu firmada Hollandaca dil ve uyum eğitimi konularında faaliyet gösterdi. 2009 yılında Taksim Harbiye'de Hollanda Kültür Merkezi'ni "Wildenberg Ltd. Şti." olarak kurarak faaliyetlerine eğitim, kültür ve iş geliştirme alanlarını ekledi. Şubat 2010'da Hollanda Lahey'de misyonu "eğitim ve ticarette Hollanda ve Türkiye arasında kültürel köprüler oluşturmak" olan "Stichting Hollanda Kültür Merkezi" vakfını kurdu.

Cep telefonu: +90 537 271 4394
E-posta: cornelis@wildenberg.com.tr
 

Uzay Wildenberg
Uzay Wildenberg
Eğitim Danışmanı
 
Boğaziçi Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nden mezun olduktan sonra Boğaziçi Üniversitesi’nde İş İdaresi İhtisas Programını tamamladı. Özel sektörde Dış Ticaret, Lojistik ve Müşteri Hizmetleri alanlarında çalıştı. Yurtdışı Eğitim ve Danışmanlık sektöründe son olarak Hollanda dili eğitimi ve Hollanda’ya uyum konusunda faaliyetlerine devam etmektedir.

Cep telefonu: +90 533 510 1847
E-posta: info@wildenberg.com.tr

 
Bilim Civan
Bilim Civan
İş geliştirme ve ihracat danışmanı
 
Bilim Civan works since 1991 in various sectors on subjects like reorganisation, customer relations and business development.

After studying Chemical Engineering at Istanbul Technical University, she took a master specialization at Marmara University on Modern Management Technics.

Starting her professional life as a production engineer, she continued on quality control and customer relations. She founded quality control systems and organized accreditations in various sectors like textile, confection, security systems and textile machinery.

Bilim is specialized on controlling HR process reorganisation, performance evaluation and training. She gave lessons at various companies and the university on quality and CRM awareness.

Since 2009 she is working as a business developer for foreign companies that want to start business in Turkey, and Turkish companies who want to start business abroad.

Telefon: 0532 361 98 56
E-posta: bilim@wildenberg.com.trTüm haklar Wildenberg Ltd.Şti.'ne aittir. İzinsiz kopyalanamaz.